DOŻYNKI SOŁECTWAW dniach 4-5 w Grabnie odbędzie się MotoFolk 2021. Jednym z elementów wydarzenia będą Dożynki Gminno-Parafialne - Grabno. Wydarzenie tradycyjnie połączone będzie z promocją sołectw z terenu Gminy Sędziejowice.

Serdecznie zapraszamy społeczność wszystkich sołectw do czynnego udziału w dorocznych uroczystościach dożynkowych, które odbędą się 5 września 2021 r. w Grabnie.

Zachęcam serdecznie do zaznaczenia obecności każdego z sołectw poprzez przygotowanie wieńca dożynkowego oraz wystawienie stołu sołeckiego z lokalnymi potrawami. Zgłoszeń - wieńca dożynkowego oraz stołu sołeckiego dokonywać można w terminie do 30 sierpnia 2021 r. do Gminnego Ośrodka Kultury w Sędziejowicach tel. 43 677 17 22 lub kom. 602 684 718 do dyrektora GOK.

Organizacja wydarzenia będzie się odbywać zgodnie z aktualnie obowiązującymi wytycznymi dla organizatorów imprez kulturalnych i rozrywkowych w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.