Regały biblioteczne z książkami

Gminna Biblioteka Publiczna w Sędziejowicach informuje o zmianach w funkcjonowaniu na czas „lockdownu”. Książki nadal są dostępne dla wypożyczających, jednak czytelnicy są proszeni o ich wcześniejszą rezerwację.

- W związku z aktualizacją obostrzeń i zasad dotyczących rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa (COVID-19) przed wizytą w bibliotece zachęcamy do zamawiania książek przez nasz katalog online, telefonicznie lub mailowo – apeluje Wit Leśniewicz, dyrektor biblioteki.

Katalog Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach online: https://bit.ly/3vM3Q3P

Numer dla telefonicznej rezerwacji książek: 43 671 12 11

Adresy e-mail Gminnej Biblioteki Publicznej w Sędziejowicach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.