95W poniedziałek 11 listopada, po oficjalnych uroczystościach odbędzie się pierwsza pilotażowa edycja Sędziejowickiego Biegu Niepodległości. Startujemy ok. 12:00 po wypuszczeniu w niebo biało-czerwonych balonów.

Zapisy w Urzędzie Gminy Sędziejowice w pokoju nr 16. Udział jest BEZPŁATNY. Trasa liczyć będzie symboliczne 1111 metrów. Start i meta zlokalizowane będą przed Kościołem Parafialnym w Sędziejowicach.

Na macie na uczestników czekać będą pamiątkowe medale oraz ciepły żurek. Każdy uczestnik otrzyma również pamiątkowy numer startowy. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu i bez klasyfikacji - liczy się dobra zabawa i hołd dla tych, którzy oddali życie za ojczyznę!

Pytania można kierować do Urzędu Gminy tel. 43 677 11 46 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz za pośrednictwem Facebook.