Herb Gminy Sędziejowice.

Organizacje pozarządowe działające na terenie Gminy Sędziejowice mogą składać wnioski o przyznanie Odznaki Honorowej za Zasługi dla Gminy Sędziejowice. Wyróżnienie może być przyznane osobom fizycznym, ale też podmiotom, które w sposób szczególny przyczyniły się do gospodarczego, kulturalnego i społecznego rozwoju Gminy Sędziejowice.


Odznaka przyznawana jest na podstawie uchwały rady Gminy Sędziejowice z 19 lipca 2013 r. w sprawie ustanowienia Odznaki Honorowej za Zasługi dla Gminy Sędziejowice, ustalenia jej wzoru oraz zasad i trybu nadawania, a także sposobu jej noszenia.

Uchwała zawiera regulamin przyznawania Odznaki i określa procedury prac komisji.

O przyznanie Odznaki występować mogą także Rada Gminy Sędziejowice i jej komisje oraz Wójt Gminy Sędziejowice.

W załączniku znajduje się Uchwała wraz z regulaminem i wzorem wniosku.

Załączniki:
Pobierz plik (Uchwała w sprawie Odznaki.pdf)Uchwała w sprawie Odznaki.pdf[ ]491 kB2022-08-24 08:41