Grafika: Rozlicz PIT w Gminie Sędziejowice

Rozpoczyna się sezon PIT-ów. Do pracowników zaczynają trafiać druki PIT-11, które są podstawą do złożenia rocznego zeznania podatkowego. Od tego roku mieszkańcy Gminy Sędziejowice mogą skorzystać nieodpłatnie z aplikacji do rozliczenia PIT online.

Korzystając z tego rozwiązania mieszkańcy mają możliwość przekazania 1% podatku na rzecz organizacji i osób potrzebujących z terenu Gminy Sędziejowice - w aplikacji jest gotowa lista uprawnionych Organizacji Pożytku Publicznego.

Link do aplikacji: https://bit.ly/PIT_Sedziejowice

Przy rozliczeniu należy pamiętać aby wpisać faktyczny adres zamieszkania w Gminie Sędziejowice, dzięki temu część Twoich podatków trafi do budżetu gminy i pozwoli realizować jej zadania.

A jakie kwoty z podatku dochodowego trafiają do budżetu i na co są wydawane można sprawdzić za pomocą kalkulatora Mieszkańca, tutaj: https://bit.ly/kalkulator_mieszkanca


Projekt „Wspieraj lokalnie”, realizowany jest przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych przy współpracy z "PITax.pl Łatwe podatki"