30. Finał WOŚP

25 wolontariuszy będzie kwestować na terenie Gminy Sędziejowice podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sztab zakończył już proces rekrutacyjny.

Trwają przygotowania do styczniowego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sędziejowicki sztab poinformował niedawno na swoim profilu na portalu Facebook, że już zakończył rekrutację osób, które ruszą z serduszkami i puszkami.

- Udało się nam bez większych problemów zarejestrować w Fundacji WOŚP 25 wolontariuszy, którzy podczas tegorocznego finału będą kwestować na terenie naszej gminy. W stu procentach zrealizowaliśmy więc plan nakreślony nam przez fundację – informuje Izabela Kuźniak, szefowa sędziejowickiego sztabu WOŚP.

Oprócz wolontariuszy na terenie gminy działają już dwie skarbony stacjonarne. Jedna znajduje się w biurze obsługi interesanta Urzędu Gminy Sędziejowice, druga w Gminnej Bibliotece Publicznej w Sędziejowicach.

Sztab przygotowuje się do koncertu finałowego.

Tekst: Sztab WOŚP Gminy Sędziejowice