Grafika Biegu Niepodległości

Wraca Sędziejowicki Bieg Niepodległości. 11 listopada po oficjalnych uroczystościach wystartuje wyścig na dystansie 1111 metrów. Każdy z uczestników będzie zwycięzcą, każdy otrzyma medal za udział w Biegu.

Udział jest bezpłatny. Start i meta zlokalizowane będą przed Kościołem Parafialnym w Sędziejowicach. Na mecie na uczestników oprócz pamiątkowych medali, czekać będzie też coś ciepłego do zjedzenia.
Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu i bez klasyfikacji – każdy uczestnik będzie zwycięzcą. Liczy się dobra zabawa i oddanie hołdu tym, którzy walczyli i oddali życie za Niepodległą.

Zapisy uczestników przyjmowane są w Urzędzie Gminy Sędziejowice w pokoju nr 16. Można też kontaktować się telefonicznie pod nr 43 677 11 46 lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.