Targi AGROTECH

Okazja dla rolników z Gminy Sędziejowice aby bezpłatnie wziąć udział w XXVIII Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej AGROTECH. Biuro Powiatowe Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Łasku zaprasza na wyjazd w sobotę 18 marca. 

28. edycja targów rolniczych Agrotech będzie prezentacją najnowszych osiągnięć branży rolniczej z całego świata, tak wśród ciągników, kombajnów i maszyn, jak i rozwiązań do nawożenia czy uprawy roli. Rok rocznie na wydarzenie zjeżdżają gospodarze z całego kraju, by znaleźć tu pełną ofertę dla ich działalności. 

To doskonała okazja aby móc zapoznać się z ofertami firm, najnowszymi trendami i możliwość poznania maszyn i rozwiązań dla produkcji zwierzęcej i roślinnej. 

Gmina Sędziejowice finansuje przejazd dla swoich mieszkańców. Zapisy u Arkadiusza Kałuży (sołtysa sołectwa Marzenin) pod nr. tel. 603 209 131.