Grupa bawiących się dzieci

Pierwsze spotkanie w ramach „Ferii na plus” za nami. W Gminnym Ośrodku Kultury w Sędziejowicach były gry, animacje, zajęcia plastyczne, poczęstunek i dużo dobrej zabawy. Kolejne spotkanie w najbliższy poniedziałek w sali OSP w Brzeskach.

„Ferie na plus” to inicjatywa, w ramach której odbędzie się łącznie pięć feryjnych spotkań z atrakcjami dla najmłodszych mieszkańców Gminy Sędziejowice. W drugim tygodniu ferii spotkania odbywać się będą codziennie od poniedziałku do czwartku:

21.02 – Brzeski, strażnica OSP

22.02 – Kustrzyce, świetlica wiejska

23.02 – Kozuby, sala wiejska

24.02 – Grabno, strażnica OSP

Początek zajęć o 15:00. Udział nieodpłatny.

„Ferie na plus” organizuje Stowarzyszenie Sędziejowice na plus przy współpracy z 1 Sędziejowicką Drużyną Harcerek "Łąka" im. Hm. Zofii Florczak, pod patronatem Senatora Macieja Łuczaka i Dariusza Cieślaka, Wójta Gminy Sędziejowice przy wsparciu Powiatu Łaskiego.