Budynek Urzędu Gminy Sędziejowice

Od czerwca tego roku Urząd Gminy Sędziejowice będzie pracował w zmienionych godzinach. Wójt Gminy wydał zarządzenie wprowadzające w środy godziny od 9:00 do 17:00.

- To zmiana dla osób, które pracują w godzinach zbliżonych do tych urzędowych i czasami muszą się bardzo spieszyć, lub zwalniać z pracy, żeby załatwić jakieś sprawy w urzędzie. Podobne rozwiązania powoli są wprowadzane w innych miejscowościach regionu. Zazwyczaj są to dyżury jednego pracownika, bądź kierownika, ale chciałem, żeby u nas można było skorzystać z pełnego wachlarza usług, stąd zmienione godziny obowiązują wszystkich pracowników - wyjaśnia Dariusz Cieślak, Wójt Gminy Sędziejowice. 

Środowe godziny zostały dostosowane do pory otwarcia miejscowego banku, ponieważ część czynności dokonywanych w urzędzie wymaga wniesienia stosownej opłaty, a UG Sędziejowice nie prowadzi kasy. W pozostałe dni urząd pracuje w godzinach 7:30 - 15:30.

Treść zarządzenia w załączniku.      

Załączniki:
Pobierz plik (zmiana czasu pracy w UG.pdf)zmiana czasu pracy w UG.pdf[ ]140 kB2024-05-22 08:49