Mężczyzna z piłka do siatkówki

W niedzielę 28 sierpnia na terenie osady kajakowej „Ujście” odbędzie się turniej plażowej piłki siatkowej. Trwa przyjmowanie zgłoszeń trzyosobowych drużyn. Turniej zostanie rozegrany przy okazji Kajakowego zakończenia wakacji.

Turniej ma formę rekreacyjną. Chodzi o dobrą zabawę. Są jednak pewne reguły. W rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodniczki i zawodnicy z terenu powiatu łaskiego. Ograniczeń wiekowych nie ma, ale w przypadku zawodniczek i zawodników niepełnoletnich wymagana jest pisemna zgoda rodzica lub pełnoletniego opiekuna.

Zapisy drogą mailową pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizatorem turnieju jest Gmina Sędziejowice przy współudziale Łaskiego Międzyszkolnego Ludowego Klubu Sportowego Łaskovia i Organizatora sportu w środowisku wiejskim przy współpracy Stowarzyszenia Sędziejowice na Plus i Osady kajakowej „Ujście”.

Załączniki:
Pobierz plik (regulamin 28082022.pdf)Regulamin[ ]52 kB2022-08-23 09:31