Wnętrze łazienki SDŚ

Zakończył się remont pomieszczeń w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sędziejowicach. Zakres prac obejmował łazienki i korytarz główny wraz z szatnią.

Koszt zadania opiewał na kwotę 90 tys. zł. Ośrodek wsparcia otrzymał na ten cel środki z rezerwy celowej budżetu państwa w wysokości 100 % wartości zadania. Prace  obejmowały wymianę glazury i terakoty, montaż nowej armatury łazienkowej, zastosowane zostały również nowe rozwiązania  mające na celu głównie  likwidację barier architektonicznych i  bezpieczne  funkcjonowanie osób z dysfunkcją narządu ruchu (poręcze, siedziska).

- Cieszymy się  z tego remontu, bo jest przede wszystkim bezpieczniej i wygodniej ale również świeżo i estetycznie, mówią Uczestnicy ŚDS w Sędziejowicach.

IMG 4682

 

IMG 4684

 

IMG 4685

 

IMG 4688