Zdjęcie rodziny

Nikt nikogo nie musi przekonywać, jak ważna jest rola rodziny w życiu każdego człowieka. To pierwsza komórka społeczna w której wzrastamy, kształtujemy się, dojrzewamy i nabieramy cech, dzięki którym stajemy się dojrzałymi ludźmi gotowymi do założenia własnej rodziny. Niestety w nawale codziennych obowiązków zapominamy nieraz, jak dobrze jest mieć trochę czasu na rozwijanie wspólnych, rodzinnych zainteresowań. Szczęśliwą jest rodzina, która ma wspólną pasję i realizuje ją wielopokoleniowo.


Jesteście podróżnikami, zbieracie znaczki pocztowe, kolekcjonujecie monety, rzeźbicie, malujecie, prowadzicie mini-przedsiębiorstwo rodzinne, zajmujecie się hodowlą zwierząt, piszecie wiersze, książki itp., właśnie takich rodzin poszukujemy.


Pragniemy, żeby wasze działania ujrzały światło dzienne, chcemy promować je wśród naszej społeczności, pokazać jakie „skarby” często kryją się w zaciszu domowym, schowane głęboko do szuflady. Nawet krótko opowiedziana historia, może stać się dla kogoś inspiracją do podjęcia aktywności zmieniającej dotychczasowy styl życia.


Stwarzamy Wam okazję do zaprezentowania się i opowiedzenia o swoich pasjach, podczas wydarzenia realizowanego w ramach projektu „List do kota”, które odbędzie się:
24.07.2021r. (sobota) godz.15.00 – Boisko im. Ks. Andrzeja Susło przy Zespole Szkół w Marzeninie


Wszelkie pytania prosimy kierować do koordynatora działania – 608573166


Wydarzenie odbędzie się z pełnym zachowaniem procedur związanych z przeciwdziałaniem zakażeniu koronawirusem.

Tekst: Zespół Szkół w Marzeninie

pasek marzenin