Uprzejmie informujemy, iż w dniach 21 – 28 lutego 2020 roku obchodzony będzie Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem. To kolejna edycja akcji koordynowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości, podczas której pokrzywdzeni mogą bezpłatnie skorzystać z informacji prawnej.

Obchody Tygodnia mają zwrócić uwagę na potrzeby ofiar przestępstw oraz przynieść potrzebującym skuteczną pomoc. Taką pomocą będą bezpłatne porady prawne udzielane w różnych lokalizacjach, w tym w sądach, prokuraturach, komendach policji, a także w siedzibach prawniczych samorządów zawodowych i organizacji pozarządowych.

Wykaz dyżurów pełnionych przez kuratorów zawodowych w dniach od 21 do 28 lutego 2020r.

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Sądu Rejonowego w Łasku

Ul. Przemysłowa 5

 

Pomoc pokrzywdzonym adresy stron z pomocą: