Ręka na klawiaturze

Wójt Gminy Sędziejowice ogłasza konkurs na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Zdrowia w Sędziejowicach.

Już tylko do 23 września można składać oferty w konkursie na kierownika Gminnego Ośrodka Zdrowia w Sędziejowicach.

Od kandydatów wymagane są:
1) wykształcenie wyższe;
2) wiedza i doświadczenie dające rękojmię prawidłowego wykonywania obowiązków kierownika;
3) co najmniej pięcioletni staż pracy na stanowisku kierowniczym albo ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie i co najmniej trzyletni staż pracy;
4) brak prawomocnego skazania za przestępstwo popełnione umyślnie.

Dokumenty określone w ogłoszeniu kandydaci zgłaszający się do konkursu składają w sekretariacie Urzędu Gminy Sędziejowice lub za pośrednictwem poczty na adres: Urząd Gminy Sędziejowice, ul. Wieluńska 6, 98-160 Sędziejowice, w zamkniętej kopercie, na której umieszczają swoje imię, nazwisko oraz adres i numer telefonu kontaktowego, a także adnotację o treści: „Konkurs na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Zdrowia w Sędziejowicach”.

W przypadku ofert złożonych za pośrednictwem poczty decyduje data wpływu do Urzędu Gminy Sędziejowice.
Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Załączniki:
Pobierz plik (ogłoszenie o konkursie na kierownika GOZ.pdf)ogłoszenie o konkursie na kierownika GOZ.pdf[ ]1156 kB2024-09-19 08:19