urzad WAŻNE OGŁOSZENIE! OD 30 MARCA 2020 r. /poniedziałek/ DO ODWOŁANIA URZĄD GMINY SĘDZIEJOWICE - ZAMKNIĘTY DLA PETENTÓW.

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii, Wójt Gminy Sędziejowice informuje, że od 30 marca 2020 r. do odwołania budynek Urzędu Gminy Sędziejowice będzie zamknięty dla petentów.

Urzędnicy nie przerywają pracy, w celu załatwienia sprawy należy się kontaktować telefonicznie, drogą elektroniczną, pocztową.
Dokumenty, wnioski można składać w „skrzynce podawczej”, która usytuowana jest przed wejściem do Urzędu Gminy Sędziejowice.

Kontakt:

  • Sekretariat (centrala telefoniczna), tel. 43 677 11 57, 43 677 10 02, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Referat Rolnictwa i Rozwoju Wsi, tel. 43 677 16 93, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Referat Finansowo – Budżetowy, tel. 43 677 16 92, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Urząd Stanu Cywilnego, dowody osobiste, ewidencja ludności, tel. 43 677 11 38, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Wójt Gminy Sędziejowice, tel. 691 915 791, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Sekretarz Gminy, tel. 43 677 11 57, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • adres skrzynki ePUAP: /UGSedziejowice/skrytka