koronawirus2APEL DO MIESZKAŃCÓW

W celu minimalizacji możliwości wystąpienia wirusa SARS-CoV-2, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach z zwraca się z prośbą do mieszkańców gminy, o pomoc w zaopatrywanie osób samotnych, starszych, niesamodzielnych i niepełnosprawnych mieszkających w sąsiedztwie w produkty żywnościowe, higieniczne i leki.

Pomoc sąsiedzka może się odbywać bez konieczności kontaktu z osobą, której się pomaga.

Prosimy także, o informacje o osobach, które takiej pomocy potrzebują, a nie mają jej zapewnionej.

Seniorzy, którzy nie mogą liczyć na pomoc rodziny i sąsiadów mogą zgłaszać się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Sędziejowicach tel. 43677 15 81 od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30.

Dziękujemy za pomoc

 p.o. Kierownika GOPS
/-/ Monika Aleksandrowicz

 

144