PrzedszkoleDobra bal1Karnawał to wspaniały okres balów, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcyjną i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć i radości.

W piątek 7 lutego 2020r. w Przedszkolu w Dobrej odbył się Bal Karnawałowy. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Niektóre dzieci wchodziły do sali już w swoich kostiumach, inne dźwigały je zapakowane w torby. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal.

Wszystkie szystkie nauczycielki przedszkola dołożyły wszelkich starań, by zabawa była wesoła i udana. Dzieci bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. W trakcie balu odbyły się różne zabawy i konkursy. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Myślimy, że wspomnienia z tego balu na długo pozostaną w pamięci dzieci.