gopsINFORMACJA O DYŻURACH PRACOWNIKÓW GOPS

związku z koniecznością podjęcia działań związanych z rozpowszechnianiem się koronawirusa COVID-19, a co za tym idzie z koniecznością odizolowania osób, które potencjalnie mogą być nim zarażone, informujemy, że uruchomiono platformę: https://www.gov.pl/web/koronawirus/pomoc-dla-potrzebujacych przeznaczoną dla obywateli, którzy za jej pośrednictwem będą mogli uzyskać informacje na temat kontaktu z ośrodkami pomocy społecznej.


Informujemy, że Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach w celu udzielenia niezbędnych informacji osobom, które potrzebują pomocy, zwłaszcza ludziom starszym, samotnym i niepełnosprawnym, pełni dyżury:

od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30

pod numerem telefonu - 43 677 15 81

każdego dnia w godzinach 7.30 – 19.00

pod numerem telefonu - 798 682 218
oraz adresem e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

p.o. Kierownika GOPS

/-/ Monika Aleksandrowicz