Bezpieczeństwo Narodowe

UG Sędziejowice

Konkurs plastyczny "Żniwa wczoraj i dziś" PDF Drukuj Email
czwartek, 22 sierpnia 2019 15:22

Konkurs - Zniwa wczoraj i dzisWójt Gminy Sędziejowice zaprasza do udziału w konkursie plastycznym"Żniwa wczoraj i dziś", który organizowany jest w ramach dożynek gminno-parafialnych (Grabno-Zamość), które odbędą się 8 września 2019 r.

ZASADY UCZESTNICTWA:
1. W konkursie mogą wziąć udział dzieci przedszkolne, uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych oraz uczestnicy zajęć placówek wychowania pozaszkolnego.
2. Każdy z autorów może podesłać po 2 prace plastyczne.
3. Do konkursu dopuszcza się wszelkie prace plastyczne płaskie.
4. Udział w konkursie jest bezpłatny.
5. Prace mogą być wykonanie dowolną techniką plastyczną (np.: ołówek, kredka, pastele, farby plakatowe, wycinanki itp.)
6. Każda praca powinna zawierać na odwrocie dane personalne autora, imię i nazwisko, klasa, nazwa szkoły lub placówki, imię i nazwisko opiekuna.

PRACE NALEŻY NADSYŁAĆ NA ADRES:
Urząd Gminy Sędziejowice
ul. Wieluńska 6
98-160 Sędziejowice
z dopiskiem ,,ŻNIWA WCZORAJ I DZIŚ”

w terminie do dnia 5 września 2019 r.

KONTAKT:
tel. 43 677 10 02
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Oceny prac dokona powołana przez organizatorów Komisja Konkursowa. Organizator konkursu przewiduje dla autorów nagrodzonych i wyróżnionych prac nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wszyscy laureaci wraz z opiekunami zostaną zaproszeni na uroczyste otwarcie wystawy w dniu 8 września 2019 r. (niedziela) o godz. 17:00 (plac przy Domu Ludowym w Grabnie). Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej Urzędu Gminy oraz na tablicach ogłoszeń.

Poprawiony: czwartek, 22 sierpnia 2019 15:30