Bezpieczeństwo Narodowe

piątek, 02 sierpnia 2019 15:08

Bezplatne sterylizacje i kastracje

Bezpłatne sterylizacje i kastracje

Fundacja AZYL i Wójt Gminy Sędziejowice zapraszają wszystkich mieszkańców Gminy Sędziejowice na bezpłatną akcję sterylizacji i kastracji psów i kotów.

Akcja finansowana jest w ramach projektu Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego - Fundusz Inicjatyw Obywatelskich FIO 2019.

Akcja trwać będzie do 31 grudnia 2019 roku.

Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny z Urzędem Gminy Sędziejowice: pokój numer 9.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (AZYL2019.pdf)AZYL2019.pdfPlakat PDF - Bezpłatne sterylizacje i kastracje1925 Kb

Poprawiony: wtorek, 06 sierpnia 2019 15:13