Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS". PDF Drukuj Email
czwartek, 04 lipca 2019 07:08
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego „Biznes na PLUS".

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego stanowi wyróżnienie i szczególne podziękowanie dla podmiotów, które konsekwentnie budują pozytywny wizerunek Łódzkiego, wniosły znaczący i trwały wkład w unowocześnienie i rozwój gospodarczy naszego regionu.

Liderów gospodarki naszego regionu poznamy podczas Gali wręczenia Nagród „Biznes na PLUS", która odbędzie się w pierwszym dniu XII Europejskiego Forum Gospodarczego 16 września 2019 r.

Zapraszamy firmy do zgłaszania swoich kandydatur w 4 kategoriach:

• „Świadomi w biznesie"- Nagroda Publiczności
  • „Eksportowy Produkt Roku"
  • „Łódzkie - projekt przyszłości"
  • „Łódzkie - Edukacja dla Biznesu"

Więcej szczegółów w tym formularze zgłoszeniowe, regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej https://biznesnaplus.lodzkie.pl/

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału. ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ DO 31 LIPCA 2019 R.

Osoba do kontaktu: Magdalena Dmochowska,

email:magdalena.dmochowska@lodzkie.pl, tel.: 42 291 97 57