Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

GKS Sędziejowice gra i pomaga PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
piątek, 07 grudnia 2018 10:09

gks 1W sobotę 24 listopada odbyła się zorganizowana przez GKS Sędziejowice akcja pod hasłem „GRAMY I POMAGAMY”. W ramach podjętej inicjatywy uczestnicy oddali prawie 10 litrów krwi, dzieci przeszły bardzo ciekawe fachowe szkolenie w zakresie bezpieczeństwa przeprowadzone przez policjantów z KPP w Łasku, wspaniali strażacy z PSP z Łasku przeprowadzili kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. Na zakończenie dzieci wzięły udział w konkursie wiedzy o bezpieczeństwie z nagrodami. Zbierano także niezbędne przedmioty dla Domu Dziecka w Grotnikach.

We wpisie na Facebooku GKS czytamy: WSZYSTKIM WAM BARDZO DZIĘKUJEMY !!! Opisać naszą wdzięczność do wszystkich, którzy włączyli się w akcję będzie trudno. Jeżeli choć jednej osobie pomogliśmy oddając krew, jeżeli choć jedno dziecko z Domu Dziecka uśmiechnie się na widok tych wspaniałych rzeczy, które przynieśliście to mówimy - było warto!
Obiecujemy: to pierwsza taka nasza akcja ale nie ostatnia. Kolejną już mamy w planach w zbliżające się ferie 2019. Dziękujemy: Gminie Sędziejowice, Gminnemu Ośrodkowi Kultury, Środowiskowy Dom Samopomocy, Bibliotece Publicznej, Towarzystwu Społeczno-Kulturalnemu GS, Delikatesom Centrum, Reno-Kell Kamil Miśkiewicz, Emma Emilia Rzepa, PSP w Łasku, KPP z Łasku, Karolinie Skowronek, wszystkim darczyńcom, oddającym krew i rodzicom, którzy są zawsze z nami.

Z kolei w sobotę 1 grudnia w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach GKS zorganizował dwa turnieje o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice. Gośćmi Turnieju był Widzew Łódź, Korab Łask, Talent Burzenin, MUKS Widawa, Pogoń Zduńska Wola.

Było intensywnie: 12 drużyn, granie na dwóch boiskach, emocje, piękne bramki, wspaniali zawodnicy. Gratulujemy wszystkim! Dziękujemy wszystkim drużynom za udział, dziękujemy sponsorom, sędziom, rodzicom za przygotowanie pysznych posiłków.
W trakcie turnieju drużyna Widzewa Łódź wsparła również naszą akcję Gramy i pomagamy i przygotowała paczki dla Domu Dziecka w Grotnikach. Dziękujemy serdecznie, podarki przekażemy.

Przypomnijmy, że Gminny Klub Sportowy Sędziejowice w czerwcu br. po kończącym sezon, zwycięskim meczu z LZS Chrząstawa (5:0) zapewnił sobie zwycięstwo w rozgrywkach i zobowiązujący do podjęcia nowych wyzwań, awans do A klasy.

gks 2 gks 3
gks 4 gks 5

 

Poprawiony: piątek, 07 grudnia 2018 10:17