Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Obrady II sesji Rady Gminy Sędziejowice PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
piątek, 30 listopada 2018 11:02

Screenshot 1W dniu 29 listopada 2018 r. odbyła się II Sesja Rady Gminy Sędziejowice. Radni zapoznali się m.in.  z informacją o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Sędziejowice za rok szkolny 2017/2018 oraz podjęli uchwały: w sprawie zmian budżetu gminy na 2018 r. , w sprawie ustalenia wynagrodzenia Wójta Gminy Sędziejowice, w sprawie ustalenia rocznych stawek podatku od nieruchomości,  w sprawie  ustalenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, w sprawie pomników przyrody na terenie gminy Sędziejowice, w sprawie przyjęcia Programu współpracy Gminy Sędziejowice z organizacjamipozarządowymi na 2019 rok. Ustalili także składy osobowe wszystkich komisji Rady Gminy Sędziejowice, których składy dostępne są na stronie internetowej gminy.

 .

Poprawiony: piątek, 30 listopada 2018 11:06