Cykl spotkań informacynych w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2018 PDF Drukuj Email
piątek, 16 czerwca 2017 08:14

POL województwo łódzkie COA.svg5 czerwca br. ruszył cykl spotkań informacyjnych w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego 2018 (BOWŁ). To forma współdecydowania przez mieszkańców o wydatkach naszego województwa, możliwość zbierania głosu przez mieszkańców i jeden z priorytetów samorządności naszego regionu. Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego WŁ rozpoczynają cykl szkoleń mających na celu przybliżenie idei i Regulaminu BOWŁ oraz jego realizacji. Jedno z takich spotkań odbywać sie będzie na terenie Państwa powiatu. Bardzo zależy nam na rozpropagowaniu idei BOWŁ wśród jak najwięszej liczby mieszkańców naszego regionu. Bardzo serdecznie zapraszamy mieszkańców na spotknie informacyjne w dniu 20 czerwca 2017 r. o godzinie 16.00, w Starostwie Powiatowym w Łasku, ul. Południowa 1 (Sala konferencyjna na parterze).

Poprawiony: piątek, 16 czerwca 2017 08:31