Logo programu Czyste Powietrze

W najbliższy czwartek 16 grudnia odbędzie się otwarte spotkanie informacyjne na temat zasad Programu Czyste Powietrze. Zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury na godz. 17:00. Sala nr 7.

W czasie spotkania będzie można uzyskać informacje dotyczące formy i wysokości pomocy oraz warunków, jakie należy spełnić, aby otrzymać dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze”.

W Urzędzie Gminy Sędziejowice działa punkt informacyjno – konsultacyjny Programu „Czyste Powietrze”, czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach 7:30 – 15:30.

Mieszkańcy mogą za pośrednictwem naszego Urzędu złożyć wniosek o dotację oraz otrzymać nieodpłatną pomoc w zakresie weryfikacji dokumentów pod kątem wymagań programu.

Kontakt do gminnego punktu informacyjno – konsultacyjnego pod nr tel. 43 840 00 21.