Kran z cieknącą wodą

W miejscowościach Brzeski i Sobiepany w czwartek 17 czerwca nastąpi przerwa w dostawie wody.

Gminna Jednostka Usług Komunalnych w Sędziejowicach informuje mieszkańców miejscowości Brzeski oraz Sobiepany, że w związku z planowanym włączeniem nowo budowanego odcinka wodociągu w miejscowości Brzeski na odcinku drogi powiatowej Sędziejowice - Brzeski do ostrego zakrętu w prawo drogi gminnej w miejscowości Sobiepany w dniu 17.06.2021 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 przewidywana jest przerwa w dostawie wody. 

Za powstałe utrudnienie serdecznie przepraszamy.

W związku z planowanym włączeniem nowo budowanego odcinka wodociągu w miejscowości Brzeski informujemy mieszkańców miejscowości Brzeski oraz Sobiepany, że na odcinku drogi powiatowej Sędziejowice - Brzeski do ostrego zakrętu w prawo drogi gminnej w miejscowości Sobiepany w dniu 17.06.2021 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 przewidywana jest przerwa w dostawie wody.
Za powstałe utrudnienie serdecznie przepraszamy.