Splecione dłonie - grafika promująca akcję Równać szanse

Nawet do 8,5 tys. zł można pozyskać w konkursie Równać Szanse - Małe Granty! dla projektów rozwijających kompetencje społeczne i emocjonalne młodych ludzi z małych miejscowości. Wnioski można składać do 1 czerwca.

W konkursie można zdobyć finansowanie na realizację pięciomiesięcznego projektu w swojej miejscowości. Konkurs daje szansę na współpracę z innymi i pokonywanie wyzwań. Uczestnicy projektów ustalają wspólny cel, który chcą osiągnąć. Uczą się planowania i pracy w zespole, poznają lokalną historię, kulturę i tradycję.

Szczegóły na stronie organizatora

Konkurs Równać Szanse - Małe Granty organizowany jest w ramach Programu Równać Szanse 2021 Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowany przez Fundację Civis Polonus przy współpracy Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.