sołecki halowy wydarzenieW niedzielę 14 marca w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach odbędzie się turniej piłki nożnej halowej. W „Sołeckim Halowym” uczestniczyć mogą drużyny złożone z mieszkańców Gminy Sędziejowice. Zgłoszenia przyjmuje urząd gminy. W turnieju udział wezmą drużyny pięcioosobowe (czterech zawodników i bramkarz).

Regulamin dopuszcza zgłaszanie do 10 zawodników przez każdą z drużyn. Rozgrywki Sołeckiego Halowego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice rozpoczną się o godz. 8:00, a zwycięzców poznamy około godziny 16:00. Organizatorami Turnieju są: Gminny Klub Sportowy Sędziejowice, Wójt Gminy Sędziejowice i Urząd Gminy Sędziejowice.

Regulamin wraz z kartą zgłoszenia do pobrania poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (Sołecki Halowy 2021 (regulamin + druki) 2.doc)Sołecki Halowy 2021 (regulamin + druki) 2.doc[ ]925 kB2021-03-03 11:25