flagaWygrajmy razem flagę z masztem dla Gminy Sędziejowice. Kancelaria Premiera ogłosiła konkurs pn. „Pod Biało-Czerwoną”.

Celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 r. poprzez ufundowanie dla zaangażowanych gmin masztów i biało – czerwonych flag.

Żeby pomóc, wystarczy oddać swój głos w formie online. Wypełniając krótką ankietę zgodnie z instrukcją dostępną na stronie https://bialoczerwona.www.gov.pl/. Uzupełniając formularz w rubryce miejscowość proszę wpisać Sędziejowice.

Samorządy, które zbiorą odpowiednią ilość głosów – w naszym przypadku to 100 głosów, otrzymają maszt i naszą narodową flagę.

Nie warto poprzestawać na spełnieniu powyższego warunku. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców gminy, przewiduje się udział Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego w uroczystości zawieszenia flagi na maszcie.

Serdecznie zachęcamy wszystkich Mieszkańców do oddania swojego głosu.

Z wyrazami szacunku,
Wójt Gminy Sędziejowice

podpis

Załączniki:
Pobierz plik (REGULAMIN_zaktualizowany_26_08_2020.pdf)REGULAMIN_zaktualizowany_26_08_2020.pdf[ ]480 kB2020-09-02 09:30