LGDLokalna Grupa Działania „Dolina rzeki Grabi” informuje, że realizuje operację pt. „Dziedzictwo kulturowe „Doliny rzeki Grabi” mającą na celu zaangażowanie lokalnych twórców i koła Gospodyń Wiejskich w rozwój i promowanie obszarów działania LGD „Doliny rzeki Grabi” oraz wypromowanie tych grup i ich produktów.

Efektem realizacji operacji będzie włączenie lokalnych twórców i KGW w rozwój i promocję obszarów wiejskich z terenu działania LGD „Doliny rzeki Grabi” poprzez wydanie w nakładzie 5.000 sztuk publikacji w terminie do 15 października 2020 r.

Szacujemy, że na obszarze LGD „Dolina rzeki Grabi” tworzy około 20 lokalnych twórców oraz aktywnie działa 20 Kół Gospodyń Wiejskich. Każde z nich, angażując się w powstanie publikacji, zainwestuje nie tylko w popularyzację swojej marki, ale również w promocję całego regionu. Będziemy promować lokalne rękodzieło, oryginalne przepisy KGW i ich wyroby.

W związku z powyższym, zapraszamy do współpracy lokalnych artystów i przedstawicieli Kół Gospodyń Wiejskich z gmin. Zainteresowanych prosimy o dostarczanie drogą mailową lub osobiście materiałów niezbędnych do powstania pozycji wydawniczej – opisów działalności i zdjęć (co najmniej 10, w jak największej rozdzielczości).

Projekt będzie realizowany do 15 października 2020 r. Lokalni twórcy, artyści i KGW chętne do współpracy, prosimy o kontakt (osobisty, mailowy lub telefoniczny) do 7 sierpnia 2020 r. oraz nadesłanie/dostarczenie materiałów do 15 sierpnia 2020 r.

Osoba do kontaktu w związku z realizacją zadania:
Magdalena Binkowska
tel. 505 056 559
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.