irzPortal IRZplus przeznaczony jest dla posiadaczy zwierząt gospodarskich oznakowanych z gatunku bydło, owce, kozy oraz świnie w celu nowoczesnego, szybkiego i wygodnego dokonywania zgłoszeń przez Internet.

Portal IRZplus umożliwia złożenie wymaganych dokumentów zgłoszeń zwierzęcych, przegląd zapisanych danych w systemie ARiMR oraz możliwość kontroli przez posiadacza zwierząt stanu faktycznego jego siedziby stada.

Portal IRZplus jest dostępny pod adresem: https://irz.arimr.gov.pl

Więcej informacji można uzyskać:

  • na stronie internetowej ARiMR: www.arimr.gov.pl zakładka IRZ
  • w oddziałach regionalnych i biurach powiatowych ARiMR
  • pod bezpłatnym numerem infolinii: 800-38-00-84
  • wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , gdy masz pytanie o dostęp do aplikacji lub funkcjonalność Portalu IRZplus.