REFERAT ORGANIZACYJNY I SPRAW SPOŁECZNYCH

Mirosław Potasiak
Zastępca Wójta, Sekretarz Gminy Sędziejowice, Kierownik Referatu Organizacyjnego i Spraw Społecznych
Pokój : 18
Telefon: 43 677-11-57

Izabela Rusiniak
Inspektor ds. pracowniczych, bhp, szkolenia
Pokój: 2

Aneta Derbich
Zastępca skarbnika

Jadwiga Nowojska
Inspektor ds. księgowości budżetowej.

Agnieszka Szewczyk
Podinspektor ds. wymiaru podatków

Dorota Borowiecka
Podinspektor ds. księgowości podatkowej.

Monika Krawczyk-Kuliberda
Inspektor ds. wymiaru podatków.

Renata Koziróg
Kasjer

Marzena Pawłowska
Podinspektor ds. opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi