Logo LGD "Dolina rzeki Grabi"

Lokalna Grupa Działania „Dolina rzeki Grabi” rozpoczyna konsultacje dotyczące Lokalnej Strategii Rozwoju. Opracowywana strategia będzie dokumentem stanowiącym podstawę działania LGD. Określi główne obszary jej działania na terenie gmin członkowskich.

Lokalna Strategia Rozwoju będzie dokumentem wypracowanym przy aktywnym udziale lokalnej społeczności oraz zespołu LSR. W ramach budowy LSR zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne obejmujące zorganizowanie na terenie każdej z gmin członkowskich minimum jednego spotkania. Spotkanie w Gminie Sędziejowice odbędzie się 21 września w Gminnym Ośrodku Kultury w godz. 16:00 – 18:00.

Zagadnienia jakie będą omawiane podczas spotkań w gminach członkowskich, planowanych do objęcia LSR to:
✓ innowacyjność,
✓ cyfryzacja,
✓ środowisko i klimat,
✓ zmiany demograficzne ze szczególnym uwzględnieniem starzenia się społeczeństwa oraz wyludniania się obszaru planowanego do objęcia LSR,
✓ partnerstwo w realizacji LSR polegającego na wspólnej realizacji przedsięwzięć i projektów.

Załączniki:
Pobierz plik (OPIS_PROCESU_PRZYGOTOWANIA_LSR.pdf)OPIS_PROCESU_PRZYGOTOWANIA_LSR.pdf[ ]294 kB2022-09-08 09:46