Sofa w lesie

W poniedziałek 4 kwietnia rozpoczyna się wiosenna akcja zbiórki odpadów wielkogabarytowych na terenie Gminy Sędziejowice. Jako pierwsi odpadów pozbędą się mieszkańcy miejscowości: Grabno, Korczyska, Osiny, Siedlce, Wola Wężykowa oraz Zamość.

Zbiórkę przeprowadzi firma EKO-REGION Sp. z o.o., której pracownicy bezpośrednio sprzed posesji zabiorą:

odpady wielkogabarytowe (elementy mebli, meble tapicerowane, dywany, wykładziny, okna);
metale (złom metalowy);

zużyte urządzenia elektryczne i elektroniczne (telewizory, monitory, pralki, odkurzacze, drukarki, radia, lodówki);
zużyte opony;

odpady ulegające biodegradacji (listwy drewniane, powiązane gałęzie).

4 KWIETNIA 2022 r.
Grabno, Korczyska, Osiny, Siedlce, Wola Wężykowa, Zamość

5 KWIETNIA 2022 r.
Grabica, Nowe Kozuby, Podule, Stare Kozuby, Żagliny.

6 KWIETNIA 2022 r.
Brody, Brzeski, Sędziejowice ulice: Krótka, Słoneczna, Powstańców 1863 r., Rolnicza, Sędziejowice - Kolonia, Sobiepany.

7 KWIETNIA 2022 r.
Dobra, Kamostek, Sędziejowice ulice: Dolna, Kolejowa, Leśna, Łódzka, Wieluńska, Południowa.

8 KWIETNIA 2022 r.
Grabia, Grabia Trzecia, Kustrzyce, Lichawa, Przymiłów, Wrzesiny.

11 KWIETNIA 2022 r.
Bilew, Marzenin, Wola Marzeńska.

12 KWIETNIA 2022 r.
Pruszków, Niecenia, Rososza.

Odpady będą odbierane od godz. 6:00 rano. Należy wystawić je w miejscu widocznym przed wejściem na teren nieruchomości, w taki sposób by nie utrudniały ruchu pieszych i pojazdów.

Uwaga: Zbiórka nie obejmuje odpadów powstałych w trakcie prowadzonej działalności gospodarczej przez podmioty gospodarcze. W przypadku, gdy wystawione odpady nie będą odpowiadać rodzajom odpadom w/w, nie zostaną odebrane.