Zapraszamy do skorzystania z darmowych szkoleń w ramach projektu „E-aktywni mieszkańcy województwa Kujawsko-Pomorskiego i Łódzkiego” PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 09:47

Projekt ,,Gmina Sędziejowice dla rozwoju kompetencji cyfrowych mieszkańców regionu”

eAktywni-banner mini

Miło nam poinformować, że Gmina Sędziejowice otrzymała dofinansowanie w ramach projektu grantowego pn. „Gmina Sędziejowice dla rozwoju kompetencji cyfrowych mieszkańców regionu” . Projekt jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

NA BEZPŁATNE SZKOLENIA

W projekcie może wziąć udział każdy mieszkaniec Gminy Sędziejowice, który ukończył 25 lat.   Rekrutacja uczestników będzie miała charakter ciągły, tj. do wyczerpania miejsc szkoleniowych.

Projekt przewiduje szkolenia w wymiarze 12 godzin z siedmiu bloków tematycznych, tj.:

1. „Rodzic w Internecie”,
  2. „Mój biznes w sieci”,
  3. „Moje finanse i transakcje w sieci”,
  4. „Działam w sieciach społecznościowych”,
  5. „Tworzę własną stronę internetową, blog”,
  6. „Rolnik w sieci”,
  7. „Kultura w sieci”.

Uczestnicy szkoleń nabędą umiejętności informacyjne, komunikacyjne, rozwiązywania problemów czy korzystania z usług publicznych w sieci. Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z jednego modułu szkoleniowego. Spotkania będą się odbywać w różnych miejscowościach na terenie gminy. Terminy, miejsce i częstotliwość spotkań będzie dostosowany do uczestników.

Okres realizacji projektu: 01.11.2018 r. – 31.07.2019 r.

Justyna Kmiecik – koordynator Projektu

Poprawiony: poniedziałek, 25 lutego 2019 12:21