Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Inwestycja sieci kanalizacji sanitarnej z przyłączami w Bilewie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
wtorek, 30 listopada 2010 12:44

wfosigw-logoZADANIE INWESTYCYJNE

BUDOWA SIECI KANALIZACJI SANTARNEJ Z PRZYŁĄCZAMI ORAZ POMPOWNI ŚCIEKÓW W MIEJSCOWOŚCI BILEW WRAZ Z ROZBUDOWĄ SIECI WODOCIĄGOWEJ ROZDZIELCZEJ”

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW
WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI

OGÓLNA WARTOŚĆ PRZEDSIĘWZIĘCIA      - 3 015 853,18 zł
DOTACJA WOJEWÓDZKIEGO FUNDUSZU  

OCHRONY ŚRODOWISKA
i GOSPODARKI WODNEJ W ŁODZI               - 329 000,00 z ł

W wyniku realizacji zadania została wykonana sieć kanalizacji sanitarnej wraz z przyłączami w miejscowości Bilew, która została włączona do istniejącej kanalizacji sanitarnej w miejscowości Marzenin oraz sieć wodociągowa rozdzielcza. W wyniku realizacji zadania została wykonana sieć kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej z rur PVC 200 o długości łącznej 4888 mb, kanalizacji sanitarnej tłocznej z rur PEHD 90 o długości łącznej 982 oraz z rur PEHD 63 o długości łącznej 186 mb, trzy sztuki przepompowni ścieków, 71 sztuk przyłączy kanalizacyjnych oraz wodociąg z rur PVC 110 o łącznej długości 773 mb. Wybudowanie kanalizacji sanitarnej pozwoliło na zlikwidowanie 71 sztuk zbiorników bezodpływowych na nieczystości ciekłe co wpłynęło na poprawę warunków higieniczno sanitarnych mieszkańców miejscowości Bilew, natomiast wybudowany wodociąg zapewni odpowiednie ciśnienie i ilość wody mieszkańców miejscowości.

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież