Bezpieczeństwo Narodowe

UG Sędziejowice

Ślubuję być dobrym uczniem… PDF Drukuj Email
piątek, 03 grudnia 2010 14:42

pasowanie_na_uczniaPasowanie na ucznia w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Powstańców 1863 r. w Sędziejowicach zakończyło proces adaptacyjny dzieci i rodziców w środowisku szkolnym. 29 października br. pierwszoklasiści ślubowali uczyć się pilnie, bo nauka jest drogą do sukcesu, przynosić chlubę rodzicom, szkole i ojczyźnie oraz przyrzekli odnosić się do wszystkich z szacunkiem .

Dyrektor szkoły Barbara Gawor pasowała pierwszaki na prawdziwych uczniów przez symboliczne dotknięcie ramienia dziecka wielkim barwnym ołówkiem i wręczyła dyplomy. Przedstawiciel Rady Rodziców – Agnieszka Kołodziejczyk wraz z zastępcą wójta – Sławomirem Tralewskim oraz wychowawcy obdarowali uczniów pamiątkowymi upominkami zachęcającymi do sumiennej nauki. Obecni na uroczystości księża pobłogosławili dzieci na szkolną drogę życia.

Klasa I a – wychowawca Małgorzata Pięta i uczniowie: Patrycja Barwaśna, Wiktoria Bednarek, Oliwia Chadrysiak, Jakub Ciesielski, Szymon Derbich, Dawid Gajewski, Szymon Komorowski, Zuzanna Konieczna, Alicja Kopycińska, Izabela Kopycińska, Aleksandra Kowalczyk, Michał Kozieł, Jakub Kozioł, Wiktoria Kugiel, Kacper Ładziak, Patryk Pietrzak, Szymon Płuciennik, Paulina Poklasińska, Kacper Sołoducha, Nikodem Szafoni, Adam Stępień, Adrian Trzuskowski, Michał Wojciechowski.

Klasa I b – wychowawca Renata Kowalczyk i uczniowie: Aleksandra Błaszczyk, Hubert Buczek, Izabela Celeban, Małgorzata Dobrzańska, Agata Frątczak, Jakub Grzejdziak, Jan Hetman, Oskar Janiszewski, Kamil Jędrasiak, Błażej Kaczorowski, Aleksandra Klink, Izabela Kuźniak, Mateusz Maciejewski, Kacper Malinowski, Dawid Marlicki, Weronika Michalska, Oliwia Okoń, Sandra Pyrka, Michał Rasowski, Klaudia Ratajewska, Paulina Sobieraj, Julia Struzik, Kacper Szewczyk, Wiktoria Sztuka, Sandra Ścigała, Wiktoria Ścigała, Robert Woźniak, Roksana Sobala.

Poprawiony: wtorek, 07 grudnia 2010 13:35