Bezpieczeństwo Narodowe

Straże PożarneUG Sędziejowice

Prezydent wręczył medale strażakom z Marzenina PDF Drukuj Email
czwartek, 26 sierpnia 2010 18:31

prrerOchotnicza Straż Pożarna w Marzeninie świętuje w tym roku 100 lecie swojego istnienia. W głównych uroczystościach, które odbyły się w sobotę 28 sierpnia wziął udział Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski.

Obchody jubileuszu swoją obecnością uświetnili licznie przybyli goście, w tym: Prezydent Bronisław Komorowski, Minister Sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski czy dobrze znany w naszej gminie senator RP Andrzej Owczarek.

Prezydent w swoim krótki przemówieniu mówił o formie podziękowanie nie tylko prezydenta, ale i całego społeczeństwa, całego narodu.

- Jest to forma podziękowania przez nas wszystkich w Polsce straży pożarnej: tej zawodowej i OSP za całą, trudną, ale przecież niesłychanie ważną i dającą ogromną satysfakcję służbę - mówił podczas krótkiego wystąpienia Bronisław Komorowski.

Gość specjalny wręczył Złote i Brązowe Krzyże Zasługi zasłużonym strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Marzeninie i – tak jak w 1928 roku Prezydent Ignacy Mościcki – dokonał wpisu w „Złotej Księdze”.

prezydent_osp_marzeninprezydent_osp_marzenin2

 

Prezydent RP Bronisław Komorowski w Marzeninie (28.08.2010) - galeria

http://blog.gminasedziejowice.eu/?page_id=304

 

Prezydent RP w Marzeninie - galeria zdjęć

http://forum.gminasedziejowice.eu/photogallery.php?album_id=3

 

Jubileusz 100-lecia OSP Marzenin - galeria zdjęć

http://www.ospmarzenin.za.pl/100.html

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież