III Rajdu Rowerowego w dniu 10.09.2010 r. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
poniedziałek, 23 sierpnia 2010 19:37

ohp

Hufiec pracy 5-15 w Zduńskiej Woli uprzejmie informuje, iż 10 września 2010 r. odbędzie się III Rajd Rowerowy pod hasłem : „NA SZLAKU MIEJSC PAMIĘCI OFIAR II WOJNY ŚWIATOWEJ”.

Rajd rozpocznie się o godz. 9.15

Trasa rajdu przebiegać będzie drogami powiatu zduńskowolskiego i łaskiego (drogami miasta i gminy Zduńska Wola, gminy Sędziejowice oraz gminy Zapolice).

Rozpoczęcie rajdu nastąpi od pomnika „Poległym w walce o wyzwolenie Ojczyzny” przy pasażu im. Feliksa Rajczaka, przebiegać będzie ulicami: Kobusiewicza, Torfowa, Podleśna, Grabowa, Iglasta, Jodłowa, a następnie przez miejscowości: Swędzieniejewice, Marzenin, Kustrzyce, Grabia, Wygiełzów, Młodawin Górny.

Zakończenie rajdu odbędzie się w Gospodarstwie Agroturystycznym   „Na Wyspie” A.W. Rumpel w Młodawinie Górnym, gdzie przewidywane są gry i zabawy sportowe z nagrodami i dyplomami dla uczestników rajdu. Ostatnim punktem programu będzie ognisko i pieczenie kiełbasek.

Celem rajdu jest zapoznanie młodzieży z miejscami upamiętniającymi walki narodowo-wyzwoleńcze, oddanie hołdu i czci Polakom pomordowanym za wolność Ojczyzny, oraz rozbudzenie zainteresowania turystyką i kolarstwem, jak również umocnienie serdecznych więzi między uczestnikami różnych środowisk.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych do czynnego uczestnictwa w rajdzie.

Szczegółowych informacji udziela Hufiec Pracy w Zduńskiej Woli.

 

Hufiec Pracy 5-15

98-220 Zduńska Wola ul. Srebrna 2a

tel. (0-43) 823-33-21

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  

 

Z pozdrowieniem

Komendant Hufca Pracy 5-15

w Zduńskiej Woli

Romuald Krystyniak

 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież