Konkurs "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2010" PDF Drukuj Email
środa, 18 sierpnia 2010 09:32

logo_kliirZapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju - 2010". Równocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom poprzednich edycji konkursu w latach 2008 - 2009. Zainteresowanie poprzednimi edycjami jest potwierdzeniem, że przyjęte założenia konkursu są właściwe i akceptowane przez uczestników.

 


Ideą konkursu jest identyfikowanie oraz promowanie przedsięwzięć i inicjatyw o charakterze rozwojowym i innowacyjnym.

Konkurs „Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju – 2010” jest przedsięwzięciem o zasięgu ogólnokrajowym i ma charakter otwarty. Uczestnikami konkursu mogą być:
Grupa 1 - przedsiębiorcy (firmy - mikro, małe, średnie, duże),
Grupa 2 - gminy (wiejskie, miejsko-wiejskie, miejskie),
Grupa 3 - organizacje oraz inne podmioty (fundacje, stowarzyszenia, inne podmioty).

Uczestnictwo w konkursie dla firm sektora Mikro, MŚP, Gmin, Organizacji oraz innych podmiotów jest bezpłatne.

Konkurs składa się z dwóch edycji tj. regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej. Wzorem poprzednich edycji konkursu w poszczególnych województwach odbędą się seminaria „Innowacje bliżej nas” połączone z ogłoszeniem wyników na szczeblu regionalnym, a konkurs zakończy ogłoszenie wyników ogólnopolskich, które odbędzie się w Warszawie w Grudniu 2010r.

Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegają się o tytuły w następujących kategoriach:
Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Dynamicznie rozwijająca się firma.

Więcej informacji pod adresem http://www.liderzyinnowacji.pl/