Bezpieczeństwo Narodowe

Straże Pożarne

UG Sędziejowice

Nabór wniosków na bezpłatny odbiór i utylizację folii rolniczej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Michal
wtorek, 12 listopada 2019 13:00

folia

Gmina Sędziejowice rozpoczęła nabór wniosków rolników z terenu Gminy Sędziejowice, na nieodpłatne usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej obejmujące:

- siatki i sznurka od owijania balotów,

- worków po nawozach,

- opakowania typu Big Bag.

Wnioski dostępne na stronie Urzędu Gminy Sędziejowice, w pokoju nr 9, 10 oraz u sołtysów. Należy je składać w sekretariacie Urzędu Gminy Sędziejowice, w nieprzekraczalnym terminie 29.11.2019 r.

Gmina Sędziejowice po rozeznaniu zakresu potrzeb – na podstawie wniosków mieszkańców - złoży wniosek o dofinansowanie w Narodowym Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu „Usuwanie folii rolniczych i innych odpadów pochodzących z działalności rolniczej”.

Celem wymienionego wyżej programu jest rozwój systemów zagospodarowania odpadów
z tworzyw sztucznych pochodzących z działalności rolniczej.

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (skan.pdf)Skan Informacji 3116 Kb
Pobierz (wniosek na odbiór folii rolniczej.odt)Wniosek na odbiór folii rolniczej 21 Kb
Poprawiony: czwartek, 21 listopada 2019 20:49