Bezpieczeństwo Narodowe

UG Sędziejowice

Ślubowanie radnej PDF Drukuj Email
środa, 23 października 2019 12:06

Radna-EGPodczas sesji Rady Gminy Sędziejowice w dniu 30 września br. odbyło się ślubowanie nowej radnej Ewy Kazimiery Gruszczyńskiej.

Pani Gruszczyńska została radną wybraną w wyborach uzupełniających, które odbyły 15 września 2019 r. w okręgu wyborczym nr 3 obejmującym wsie: Brody, Sędziejowice-Kolonię oraz Sobiepany. Tym samym zastąpiła dotychczasową radną z tego okręgu Renatę Kowalczyk, która zrezygnowała z pełnionej funkcji, w związku z powołaniem na stanowisko dyrektora w ZSO Nr 1 w Sędziejowicach.

Pani Ewa Gruszczyńska nauczycielka w ZSO Nr 1, reprezentująca KWW Solidarni we Wspólnocie, zadeklarowała aktywną działalność na rzecz rozwiązywania problemów nie tylko w swoim okręgu, ale całej gminy.

Życzymy realizacji zamierzonych planów i pomysłów oraz satysfakcji z pełnienia podjętej misji.

MP

Poprawiony: środa, 23 października 2019 12:09