Bezpieczeństwo Narodowe

UG Sędziejowice

Przebudowa drogi gminnej w Woli Wężykowej zakończona PDF Drukuj Email
wtorek, 03 września 2019 19:50

Droga Wola Wezykowej 2019Gmina Sędziejowice zakończyła realizację pierwszej inwestycji drogowej w tym roku. Przebudowie uległ około 660-metrowy odcinek drogi w Woli Wężykowej.

Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych w Czartkach zgodnie z zawartą umową zakończyło pracę do końca sierpnia. Przebudowa drogi polegała na odtworzeniu osi drogi poprzez wzmocnienie nawierzchni oraz ułożenie warstwy ścieralnej. Wykonano również pobocza z destruktu bitumicznego oraz regulację zasuw zaworów wodociągowych do poziomu wykonanych poboczy.

Łączny koszt inwestycji wyniósł 163 700,00 zł. Na realizację tego zadania Gmina Sędziejowice pozyskała dofinansowania: 74 935,00 zł w ramach Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych oraz 20 000,00 zł od prywatnego inwestora.

Wkrótce ruszą prace przy przebudowie dróg gminnych w Marzeninie (ul. Polna), Sędziejowicach (ul. Rolnicza) oraz Rososzy.

Droga WolaWiezykowej Efekt końcowy

Poprawiony: środa, 04 września 2019 06:26