IMPONUJĄCY BAL W KAMOSTKU PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek   
środa, 27 marca 2019 09:53

BalKamostek1Za nami kolejna odsłona balu karnawałowego dla najmłodszych – przedsięwzięcia, które na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń w miejscowości Kamostek. Przygotowywany przy współpracy strażaków-ochotników z OSP w Kamostku i jak zwykle, zmobilizowanej przy takich okazjach, silnej grupie mieszkańców sołectwa jest atrakcją niezwykle wyczekiwaną przez naszych milusińskich, dostarczającą wielu radości i przeżyć.

- Frekwencja była imponująca! Byliśmy zaskoczeni i jednocześnie bardzo szczęśliwi, że zaproponowana przez nas Artystyczna Środa, z równie artystyczną kawiarenką i wspólną zabawą zyskała jeszcze większe grono sympatyków niż w roku poprzednim – wspominają organizatorzy. 20 lutego nikt z obecnych na sali tanecznej remizy w Kamostku nie miał wątpliwości, że dzieci są prawdziwymi mistrzami parkietu. Ponad 100 uczestników balu, poprzebieranych było za przeróżne kolorowe postacie – na sali, począwszy od bohaterów znanych bajek, można było też spotkać rycerzy, królewny i piratów!

Dzięki uprzejmości Adama Łoniewskiego, dyrektora Łaskiego Domu Kultury, do kreatywnej zabawy przybyłe z Kamostka i okolicznych sołectw dzieciaki wciągała niezmordowana i niezwykle pomysłowa Animatorka. Atmosfera była gorąca, podczas pląsów było kolorowo, uśmiech i zadowolenie nie znikały z wymalowanych przez naszą Wizażystkę buziek maluchów. Chwilowe zmęczenie było szybko niwelowane pysznościami dostępnymi w kawiarence. W tym roku Organizatorki już na początku zadbały o pełne brzuszki uczestników balu. Strzałem w dziesiątkę okazały się cieplutkie hot-dogi, które znikały w oka mgnieniu. W dalszej kolejności swoich wiernych fanów miały oczywiście wyśmienite i chrupiące gofry, podawane w wielu wariantach, popcorn oraz znakomite ciasta i ciasteczka… Na tą wyjątkową okazję organizatorzy zaprosili wójta Dariusza Cieślaka, który również z zachwytem przyglądał się szaleństwom uczestników. Podkreślił ogromne zainteresowanie imprezą, doceniając przy tym pomysłowość i zaangażowanie mieszkańców w jej zorganizowanie. Prawdziwą niespodzianką okazały się jednak przygotowane dla każdego dziecka nagrody za udział w balu – pyszne paczki z łakociami!! Dziękujemy wszystkim dzieciom, rodzicom, dziadkom, ciociom i wujkom za przybycie i aktywny, radosny udział! Naszych milusińskich, z żalem żegnających się z balem i karnawałem już dziś zapraszamy na przyszłoroczne szaleństwo!

 

Sylwia Rozwód

 

BalKamostek1

BalKamostek2

BalKamostek3

BalKamostek4