Turniej halowej piłki nożnej o puchar wójta Gminy Sędziejowice PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
wtorek, 12 lutego 2019 13:24

tur

20 stycznia br. do hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach przybyło 10 drużyn z terenu całej gminy Sędziejowice, w tym siedem drużyn reprezentujących sołectwa: Kamostek, Marzenin, Pruszków, Przymiłów, Sędziejowice, Siedlce, Sobiepany oraz drużyny: Rodzice Akademii GKS Sędziejowice, Przyjaciele GKS i Junior GKS. Gra odbywała się w dwóch grupach w systemie każdy z każdym. Do półfinałów awansowały drużyny sołectw Kamostek, Pruszków i Sędziejowice oraz Przyjaciele GKS. Turniej wygrał Kamostek grający w finale z drużyną Przyjaciele GKS, natomiast w meczu o trzecie miejsce rzutami karnymi wygrały Sędziejowice z sołectwem Pruszków. Puchary i nagrody wręczał osobiście wójt Dariusz Cieślak.

Zdjęcia dostępne na facebooku

https://www.facebook.com/gks.sedziejowice/photos/pcb.1979403439027563/1979401979027709/?type=3&theater

 .