Gmina Sędziejowice - Mobilny system powiadomień PDF Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 15:03

Gmina Sędziejowice - Mobilny system powiadomień

Zapraszamy mieszkańców Gminy Sędziejowice do uruchomienia bezpłatnego mobilnego systemu ostrzegania i powiadamiania o nadchodzących wydarzeniach lub zagrożeniach.

Mibilna gSedziejowice

Serwisy, które są dostępne w aplikacji BLISKO dla Gminy Sędziejowice, to:

• Aktualności i ogłoszenia –  informacje bieżące o prowadzonych inwestycjach, planowanych spotkaniach z mieszkańcami, konsultacjach społecznych i innych ważnych dla mieszkańców wydarzeniach dotyczących Gminy Sędziejowice.

• Alarmy i ostrzeżenia – informacje o zbliżających się nawałnicach, gradobiciach lub innymi groźnych zjawiskach pogodowych, o ewakuacji z powodu nadchodzącej powodzi, bieżące komunikaty na temat np. poziomu wód, zmiany organizacji ruchu, rozkładu jazdy autobusów, awarii sieci wodociągowej itp.

• Kultura – informacje kulturalne, związane z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Sędziejowicach.

• Opłaty i podatki – komunikaty o nadchodzących terminach opłat podatkowych oraz opłatach różnych.

Jeśli posiadasz telefon typu smartfon:

• pobierz aplikację BLISKO na telefon z APP STORE, GOOGLE PLAY lub WINDOW STORE,

• wpisz nazwę swojej miejscowości, w której mieszkasz – np.: Sędziejowice,

• wybierz nadawę: GMINA SĘDZIEJOWICE,

zaznacz grupy: Aktualności i ogłoszenia, Opłaty i podatki lokalne, RSO – Regionalny.

Jeśli posiadasz klasyczny telefon komórkowy:

• wyślij SMS-a o treści wybranego kodu rejestrującego na numer 661 000 112,

• przy pierwszej rejestracji Twojego numeru w systemie na Twój numer zostanie przesłany SMS z prośbą o zapoznanie się z Regulaminem i jego akceptacją,

• jeśli zakceptujesz zapisy w regulaminie odeślij SMS-a o treści ZGODA,

• po poprawnej rejestracji otrzymasz SMS-a z potwierdzeniem.

Mibilna gSedziejowice-kody

Jeśli chcesz otrzymywać informacje na e-mail :

• zarejestruj się przez formularz on-line ( link do rejestracji podany niżej)

Poprawiony: poniedziałek, 04 lutego 2019 15:13