Możliwość elektronicznego składania wniosków o świadczenie wychowawcze 500+, zasiłek rodzinny wraz z dodatkami, fundusz alimentacyjny i Dobry Start - 300+. PDF Drukuj Email
piątek, 15 czerwca 2018 12:12

INFORMACJA - GOPS Sędziejowice

Od 1 lipca br. Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sędziejowicach rozpoczyna przyjmowanie wniosków złożonych drogą elektroniczną o świadczenie wychowawcze 500+, zasiłek rodzinny wraz z dodatkami, fundusz alimentacyjny i Dobry Start - 300+.

Wnioski można składać poprzez:
- portal Emp@tia,
- ePUAP,
- PUE ZUS,
- system bankowości elektronicznej.

Natomiast od 1 sierpnia br. przyjmowane będą wnioski w formie papierowej na wyżej wymienione świadczenia w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sędziejowicach ul. Wieluńska 7.

Od 1 września do 15 września br. również będą przyjmowane wnioski w firmie papierowej o ustalenie prawa do stypendium szkolnego.

Aktualne wzory wniosków obowiązujące na nowy okres zasiłkowy dostępne są na stronie www.mpips.gov.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 43 677 15 81 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

kierownik GOPS w Sędziejowicach
Aleksandra Andrysiak