Halowy Turniej Piłki Nożnej w Sędziejowicach PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
czwartek, 15 lutego 2018 13:31

1258Osiem drużyn rywalizowało w I Halowym Sołeckim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Sędziejowice, który odbywał się od wczesnych godzin porannych w niedzielę 11 lutego br. w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych w Sędziejowicach. Tym razem swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowali zawodnicy z sołectw: Grabica, Kamostek, Pruszków, Przymiłów, Sędziejowice i Żagliny, a ponadto wystartowali Juniorzy z GKS Sędziejowice oraz rodzinna drużyna Buczkowskich.

Gra toczyła się w dwóch wcześniej wylosowanych grupach, z których najlepsze cztery drużyny przeszły do fazy pucharowej. W półfinałach zawodnicy drużyna Buczkowskich zwyciężyła z Pruszkowem, z kolei drużyna Kamostku pokonała Sędziejowice. W meczu o III miejsce Sędziejowice pokonały Pruszków 3 : 0, a puchar  trafił do Buczkowkich, którzy w finale wygrali z drużyną z Kamostku 4 : 3. Tytuł bramkarza turnieju zdobył Krzysztof Głowinkowski z Sędziejowic, a najlepszym piłkarze został Wojciech Buczkowski.

Puchary, dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Sędziejowice oraz Izbę Rolniczą Województwa Łódzkiego wręczył zastępca wójta Mirosław Potasiak oraz przedstawiciel Izby, członek  zarządu Powiatu Łaskiego Marek Krawczyk. Jak ocenił M. Potasiak wygranymi są wszyscy, którzy włączyli się w dobrą zabawę i razem aktywnie spędzili wolny czas.

Wiecej informacji:

https://www.facebook.com/gks.sedziejowice/photos/a.1785627748405134.1073741886.1413545022280077/1785628698405039/?type=3&theater

Info i zdjęcia GKS Sędziejowice