Zaproszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez Adam   
środa, 14 lutego 2018 13:04

logo lgd grabiaSerdecznie zapraszam na warsztat refleksyjny w związku z realizacją STRATEGII ROZWOJU LOKALNEGO KIEROWANEGO PRZEZ SPOŁECZNOŚĆ LGD „DOLINA RZEKI GRABI” NA LATA 2014-2020, który odbędzie się w dniu 16 lutego 2018 r. (piątek) w godzinach od 15.00 do 20.00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Buczek.

Warsztat poprowadzi moderator zewnętrzny PanMariusz Wachowicz  - Socjolog, absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz Uniwersytetu Warszawskiego. Jest aktywnym badaczem społecznym od 2000 r. Specjalizuje się w ewaluacji oraz projektach dotyczących satysfakcji, badaniach organizacji oraz badaniach służących budowaniu dokumentów strategicznych. Ma duże doświadczenie w projektach związanych z społecznościami lokalnymi i samorządami. Założyciel Stowarzyszenia na Rzecz Propagowania Badań Społecznych OMIKRON. Koordynował międzynarodowe projekty badawcze. Od 2008 roku aktywnie współpracuje ze Związkiem Powiatów Polskich przy realizacji projektów badawczych wśród Jednostek Samorządu Terytorialnego. Badania społeczne w Lokalnych Grupach Działania zaowocowały zaangażowaniem w tematykę rozwoju obszarów wiejskich. 

Do uczestnictwa w warsztacie zapraszamy:

- przedstawicieli Departamentu Funduszu Rozwoju Obszarów Wiejskich w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi,

- Burmistrzów oraz Wójtów z terenu działania LGD „Dolina rzeki Grabi”,

- przedstawicieli organizacji pozarządowych z terenu działania LGD „Dolina rzeki Grabi”,

- przedsiębiorców z terenu działania LGD „Dolina rzeki Grabi”,

- mieszkańców z terenu działania LGD „Dolina rzeki Grabi”,

- przedstawicieli sąsiadujących Lokalnych Grup Działania.

Liczę na Państwa obecność, ponieważ Raport z warsztatu refleksyjnego będzie stanowił podstawę do przygotowania sprawozdania z działalności LGD „Dolina rzeki Grabi” za rok 2017, składanego w Urzędzie Marszałkowskim w Łodzi.

Anna Doliwa

Prezes zarządu

LGD "Dolina rzeki Grabi"

 

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz (SCENARIUSZ WARSZTATU REFLEKSYJNEGO.doc)SCENARIUSZ WARSZTATU REFLEKSYJNEGO.doc 15 Kb
Poprawiony: czwartek, 15 lutego 2018 13:08